MÖBLER / Bord / Skrivbord 10741359

nr 1074 1359

Skrivbord

England, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 12 december 2016
kl 19:26:50